Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Kontakty
  1. Tiskárny etiket
  2. Tisk čárových, 2D a QR kódů

Zebra Logo

Zebra CardStudio 2.0 Professional, elektronický klíč

Program Zebra CardStudio 2.0 efektivní a snadno ovladatelný software pro uživatele tiskáren karet Zebra. Aplikace umožňuje tisk, návrh a kódování nejrůznějších grafických karet ve formě jednoduchého, efektivního a snadno použitelného softwaru. Pečlivě vytvořené a intuitivní uživatelské rozhraní dovoluje používání bez jakéhokoliv školení. Zebra CardStudio 2.0 Professional, elektronický klíč
Zebra CardStudio 2.0 Professional, elektronický klíč
ico ARTIKL: ZEB-CS2-PRO
Dostupnost: Obvykle 7 dní
19 317,-  bez DPH
23 373,6 s DPH


Hmotnost: 0kg
Pomocí softwaru Zebra CardStudio 2.0 snadno vytvoříte náhled karty, můžeme přidávat grafiku, text, čárový kód, pořadové číslo a i fotku. S vhodnou kartou a barvící páskou má uživatel k dispozici kompletní systém pro vytvoření plastových karet.
 
  • Podporované jazyky: Anglický, Německý, Nizozemský, Francouzský, Polský
  • Přidání fotografií, loga a grafiky ještě nikdy nebylo tak snadné! Software Zebra CardStudio 2.0 podporuje většinu grafických souborových formátů (JPG, TIF, atd.), Pomocí čehož se dají vytvořit profesionální náhledy plastových karet za pár vteřin.
  • Zebra CardStudio zabezpečí i sofistikovanou funkci pro kresbu, velice snadno můžete kreslit tvary (čára, přerušovaná čára, kružnice, elipsa, čtverec, obdélník), které si můžete dle sebe jakkoliv upravit.
logo